Menü Kapat

Sıvı Dolum Makinesi

Sıvı dolum makinesi hangi ürünleri doldurabilir ?

Sıvı dolum makineleri, çikolata, bal, krema gibi viskozitesi yüksek ürünleri sıvı dolum makinesi doldurabilir aynı zamanda akışkan ürünlerinde su, ayran, meyve suyu gibi belirtmiş olduğunuz  değerlerde, hazır  kaplara dolum yapılmasını sağlayan makine türleridir. Dizayn Makine, müşterilerimiz için hazırlanan sıvı dolum makineleri ile gıda, kozmetik, kimya, temizlik gibi birçok sektörde bulunan sıvı ürünlerini hazır kaplara, şişe, bidon, kutu, plastik kaşık ve tüp gibi malzemelere dolum yapabilmektedir. Aşağıdaki resimlerden dolum yapabileceğimiz hazır kaplardan örnekler verdik.

sıvı yağ ayran süt dolum kabı
süt dolum kabı
süt,ayran ve sıvı dolum şişesi
bal kaşığı

Sıvı dolum şişesi

Sıvı dolum bidonu

Sıvı dolum bidonu

Sıvı dolum bal kaşık

Farklı dolum ve özelliklere sahip sıvı dolum makineleri farklı ihtiyaçlara sahip küçük, orta ve büyük ölçekteki firmalara hitap etmektedir. Sıvı dolum makinakiları akışkan sıvı dolumu , visikoziteli  sıvı dolumu ve  endüstriyel sıvı dolum gibi türlere sahiptir. Son kullanıcının sağlığını korumak için dizayn makine bu sektörde kullanılan en iyi 304 – 316 kalite, gıdaya uygun Paslanmaz kullanır. İşletmelerin gıda hijyen kurallarına uymalarına yardımcı olunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre sıvı dolum makinelerine opsiyonel ve ek özellikler eklenmesini olanak tanırız. Talebiniz olması durumunda sıvı dolum özelliklerini ekletebilirsiniz. Mühendislerimiz, oluşabilecek sıvı ve gramaj kayıplarına yüksek dizayn teknolojisini uygulayarak, problemin başlamadan önüne geçer.

Sıvı Dolum makinesi, dolum ve paketleme makinaları üretimde yüksek tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uyumlu çalışma, performans, verimlilik gibi üretim sürecini doğrudan etkileyen faktörlere odaklanan sizlere en kusursuz ürünü sunmayı amaçlayan bir üretim anlayışı izlemektedir.

Sıvı Dolum Makinesi Fiyatları

Sıvı dolum makinelerinin fiyatları, makinemizin fiyatını almaya karar verdiyseniz, müşteri temsilcinizle konuşarak size özel olacak sıvı dolum makinesinin bilgilerini, iletişim sayfamızdan alacağınız telefon numarası veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilciniz size istediğiniz makinin özelliklerinin neler olması gerektiğini uzmanlığıyla anlatır. İstediğiniz özelliklere göre size bir fiyat teklifi gönderilir. Sonrasında ikinci aşama olan anlaşma imzalanır ve çalışmalara başlanılır.

Sıvı dolum makinesi özellikleri

Model

DHR 11

Kapasite
1300-1500 Adet/h (Pcs/H)
Sıvı dolum yapılabilecek ürünler

Ayran, Su, Meyve Suyu, Mayalı Süt, Krem Peynir, Çokokrem v.b.

Dolum Gramajı
İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir. 100-500 gr
Dolum Nozul Adeti
1 Adet
Pnömatik Basınç Gereksinimi
6-8 bar
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.